У вівторок, 12 грудня, в Лізі чемпіонів розпочнуться матчі останнього туру групової стадії. Центральною зустріччю дня стане битва між Манчестер Юнайтед та Баварією. Початок – о 22:00 за київським часом.

До теми Манчестер Юнайтед близький до ганебного вильоту з Ліги чемпіонів: що може врятувати "дияволів"

Мюнхенці гарантували собі прохід в плей-оф з першого місця. А ось МЮ знаходиться у скрутному становищі. Команда йде останньою, в одному балі позаду Копенгагена та Галатасарая.

Підопічних тен Хага влаштує лише перемога над Баварією та нічия у столиці Данії. Нічия ж може гарантувати МЮ вихід в Лігу Європи, але лише за умови поразки Копенгагена в паралельній грі.

Дивитися онлайн матч Манчестер Юнайтед – Баварія в Україні можна буде на платформі Megogo та Volia TV. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Манчестер Юнайтед – Баварія. Тут також будуть опубліковані голи матчу, а по закінченні – відеоогляд всієї гри.

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – БАВАРІЯ 0:1

Голи: Коман, 71.

Манчестер Юнайтед: Онана – Далот, Варан, Магуайр (Еванс, 41), Шоу (Ван-Біссака, 46) – Мактоміней, Амрабат – Ентоні (Межбрі, 75), Фернандеш, Гарначо (Пелістрі, 75) – Гойлунд.

Баварія: Ноєр – Мазрауї (Лаймер, 46), Упамекано. Кім, Девіс – Кімміх, Горецка – Коман (Тель, 77), Мусіала (Мюллер, 67), Сане – Кейн.

Кінець матчу

Фінальний свисток. Баварія мінімально здолала Манчестер Юнайтед, який фінішував останнім у групі ЛЧ. Натомість Копенгаген виходить у плей-оф, а Галатасарай зіграє у Лізі Європи.

1. Баварія – 16
  2. Копенгаген – 8
  3. Галатасарай – 5
  4. Манчестер Юнайтед – 4

90+3 хвилина

МЮ безпорадний в нападі, Баварія впевнено відбиває будь-які атаки суперника.

90 хвилина

Суддя компенсував 5 хвилин.

89 хвилина

Остання заміна Баварії. Герреру вийшов, Сане сів на лаву.

88 хвилина

Жовта картка для Горецка після фолу на Пелістрі.

84 хвилина

Непоганий момент у Кейна. Гаррі головою ледь не вразив "дев'ятку" воріт Онана.

83 хвилина

Кілька ударів завдали гравці Баварії після подачі зі штрафного. Втім гравці господарів встигали блокувати їх.

80 хвилина

Цікава заміна від МЮ. Мейну виходить замість Варана.

79 хвилина

Манчестер Юнайтед ніяк не може організувати бодай якусь толкову атаку.

Турнірне становище в онлайн-режимі:

77 хвилина

Заміна у Баварії. Комана міняє Тель.

75 хвилина

Подвійна заміна від МЮ. Пелістрі та Межбрі виходять на поле замість Гарначо та Ентоні.

71 хвилина

ГООООООЛ!!! Баварія відкриває рахунок. Після красивої комбінації в дотик Кейн вивів Комана сам-на-сам із Онана і француз не підвів. 0:1

Відео голу:

67 хвилина

Заміна від Баварії. Мюллер вийшов замість Мусіала.

63 хвилина

Кімміх б'є дуже високо з-за меж майданчика.

61 хвилина

Жовта картка Амрабату. Марокканець збив ззаду Мусіала.

Тим часом, у паралельному матчі Копенгаген вийшов вперед у грі з Галатасараєм. Турнірне становище в онлайн-режимі наступне:

1. Баварія – 14
  4. Манчестер Юнайтед – 5

58 хвилина

Манчестер намагається затиснути Баварію. але мюнхенці дають відсіч та тримають гру в центрі поля.

55 хвилина

Непоганий дальній удар від Фернандеша, але трохи неточний.

53 хвилина

Жовта картка Ентоні. Бразилець наступив на ногу Девісу.

49 хвилина

Топ-момент у Фернандеша. Португалець відгукнувся на простріл Ван-Біссаки. але з лінії майданчика пробив вище воріт.

46 хвилина

Гра поновлена!

Тухель також провів заміну – Лаймер замість Мазрауї.

Заміна в перерві від МЮ. Ван-Біссака вийшов замість Шоу.

Статистика першого тайму:

Перерва

Перший тайм пройшов без голів. Чекаємо на другий тайм!

41 хвилина

Вимушена заміна від МЮ. Магуайр поле залишив, його замінив Еванс.

39 хвилина

Гра проходить за спокійним сценарієм.

32 хвилина

Знову момент у Сане. Після прострілу з флангу вінгер невдало влучив по м'ячу з дуже близької відстані.

27 хвилина

Крутий дриблінг від Сане! Лерою дали пройти по центру поля та дійти майже до воріт Онана. Втім пас німця на Мусіала в останній момент перехопили.

24 хвилина

Сейв Ноєра. Мануель відбив м'яч після удару шоу з-за меж майданчика.

22 хвилина

Юнайтед трохи відсунули гру від своїх воріт.

19 хвилина

МЮ організував непогану контратаку, але в останній момент Кім перехопив пас на Гойлунда.

17 хвилина

Магуайр у власному майданчику наступив на ногу Мусіала. Втім суддя не призначив пенальті.