Манчестер Сіті – Лейпциг 3:2

Голи: Голанд, 55, Фоден, 70, Альварес, 87 – Опенда, 13, 33.

В Лізі чемпіонів 2023-2024 відбулись перші матчі 5 туру групової стадії. Однією із найбільш драматичних ігор дня вийшла битва Манчестер Сіті та Лейпцига, пише 24 канал.

До теми Шахтар у грі, Барселона та Боруссія в плей-оф, камбек МанСіті: всі результати ЛЧ за 28 листопада

Яскравий старт Лейпцига

Обидва клуби ще минулого туру гарантували собі путівку у плей-оф. У очній же зустрічі суперники вирішували долю першого місця і, як наслідок, потенційно більш вдалого жеребу в 1/8 фіналу.

Манчестер Сіті виграв першу очну гру з рахунком 3:1 та мав триочковий гандикап. Втім "бики" зуміли здивувати та вийшли вперед у першому таймі. Асистом відзначився навіть кіпер гостей Бласвік.

Після його закидання Опенда вирвався сам-на-сам із Ортегою та відкрив рахунок. А ближче до перерви бельгієць подвоїв рахунок після забігання з центру поля.

Другий тайм за Сіті

Ще один гол виводив би Лейпциг на перше місце, але після перерви Сіті взявся за голову та створив камбек. Скоротив відстань у рахунку Голанд після виходу сам-на-сам.

А на 70 хвилині паритет відновив Фоден з пасу ексгравця Лейпцига Гвардіола. Розв'язка сталась під кінець гри. Лейпциг забив третій м'яч, але він був скасований через офсайд Карвальо.

Натомість за три хвилини до кінця переможний гол провів Альварес, який вийшов на заміну та розстріляв ворота Блазвіка з близької відстані. Таким чином, МанСіті гарантував собі перше місце в групі та продовжує йти без втрат у цій ЛЧ.