Манчестер Сіті грає свій другий поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Лейпцига, пише 24 канал. У середині лютого на виїзді підопічні Гвардіоли не змогли перемогти "биків" (1:1).

До теми Лобановський та Луческу потрапили до рейтингу топ-тренерів, які не вигравали ЛЧ: повний список

Підопічні Гвардіола одразу взялись за справу і вирішили питання про переможця ще у першому таймі. Ще до перерви Ерлінг Голанд оформив хет-трик.

Перший гол Голанда:

Другий гол Голанда:

Третій гол Голанда:

МанСіті продовжив знущатись над суперником. Четвертий гол у непоганій позиційній атаці забив Ілкай Гюндоган. А далі за справу знову взявся Ерлінг Голанд.

Як забив Гюндоган:

Після двох подач з кутового норвежець вчасно опинявся на добиванні, випереджаючи оборонців Лейпцига. Таким чином, Голанд стає лише третім футболістом в історії, який оформлював пента-трик в Лізі чемпіонів.

Четвертий гол Голанда:

П'ятий гол Голанда:

Раніше це робив нападник Барселони Ліонель Мессі у ворота Баєра (2012) та Луїс Адріано з Шахтаря у ворота БАТЕ (2014). Правда, у плей-офф це робив тільки Лео. Крім того, Ерлінг Голанд виходить на перше місце у гонці бомбардирів цієї ЛЧ, маючи у своєму активі 10 голів.