Щоправда, першою у матчі несподівано повела Мальта. Ще у першому таймі українці не лише зрівняли цифри на табло, а й вперше повели у рахунку. Спершу мальтійці забили у власні ворота, а вже наприкінці тайму Довбик реалізував пенальті (1:2).

Варте уваги Пропустили гол, але повернулись у гру, – Ребров оцінив складну перемогу України над Мальтою

Без несподіванок

У другому таймі, а точніше вкінці його був забитий третій гол синьо-жовтої дружини. Мудрику вдався просто неймовірної краси удар з-за меж штрафного майданчика. До слова, для Михайла це взяття воріт стало дебютним у футболці збірної України.

Фінальний свисток зафіксував перемогу команди Сергія Реброва 1:3.

Статистичні портали традиційно розподілили оцінки серед футболістів. Найбільший бал отримав автор останнього голу у поєдинку Михайло Мудрик, який і став "Левом матчу" – 8.3. Окрім цього Михайло був активним протягом матчу та мав декілька небезпечних моментів.

Другу оцінку у складі України та загалом у поєдинку отримав фланговий захисник із Евертона Віталій Миколенко – 7.7 бала. Трішки менший в автора другого голу "синьо-жовтих", який був забитий Довбиком із пенальті – 7.5.

У складі Мальти майже усі футболісти отримали нижчі оцінки, аніж це українське тріо. Найкращий бал у складі господарів має центральний півзахисник Меттью Гіллом'є – 7.7, стільки ж у Миколенка.

Найгіршим в українській збірній отримав голкіпер Анатолій Трубін, який не дуже впевнено зіграв у моменті з єдиним голом мальтійців – 5.5. Більші оцінки отримали навіть футболісти, яких Сергій Ребров випустив із заміни.

Загалом у стартових складах обох збірних став один із героїв для України у команді суперника Раян Камензулі – 5.3 бала. Саме він став автором того курйозного автогола, який зрівняв рахунок у матчі.

Мальта – Україна: оцінки гравців
Мальта – Україна: оцінки гравців / Скриншот із WhoScored

Ситуація у групі "С"

• У паралельному матчі Англія обіграла Італію 3:1 та вийшла на Євро-2024 – 16 балів.
  • Це дозволило Україні повернути собі друге місце у групі – 13 очок.
  • Італія опустилась на третю позицію та ще й тепер поступається українцям трьома пунктами.
  • Північна Македонія з 7 очками йде четвертою, а Мальта з нулем остання.