Аталанта проводила матч чемпіонату Італії проти Беневенто на виїзді. У підсумку фінальний свисток зафіксував рахунок 1:4.

Варто побачити Дивовижний камбек з 0:2 дозволив Боруссії М вирвати перемогу у лідера Баварії: відео

Маліновський в цьому матчі вийшов на поле на 63-й хвилині, замінивши Пессіну. на той час на табло була нічия 1:1.

Після цього Аталанта забила ще двічі. А на 86-й хвилині українець віддав результативний пас на Муріеля, який і забив четвертий гол, встановивши остаточний результат матчі.

Відзначимо, що разом з матчем проти Беневенто, Маліновський останні чотири рази розпочинав гру в запасі. І виходив на поле лише на заміну. Востаннє у стартовому складі "бергамасків" українець був ще 20 грудня у грі проти Роми.