Маліновський приніс перемогу Аталанті

27-річний Руслан Маліновський відзначився голом на 40 хвилині поєдинку. Руслан відкрив рахунок у грі.

До речі У футболіста збірної України Маліновського є проблеми зі здоров'ям: йому потрібна операція

Український футболіст отримав м'яч поблизу штрафного генуезців, пробіг декілька метрів та завдав потужного удару у верхній дальній кут.

Дивіться відео голу Маліновського

Після першого тайму Аталанта перемагала з рахунком 1:0. По перерві перевагу клубу з Бергамо красивим голом закріпив Робін Госенс.

У підсумку Аталанта виграла 2:0. Команда Маліновського набрала 36 очок та посідає 4 місце.

Маліновський провів на полі 83 хвилин. Українця замінив росіянин Олексій Міранчук. Для Маліновського це був 27 матч у сезоні-2020/2021. Українець забив свій третій гол. Також на його рахунку 3 асисти.

Ще один український футболіст Віктор Коваленко провів весь матч у запасі. Віктор досі не дебютував за Аталанту.