Аталанта – Брешія 6:2

Голи: Палашіч, 2, 55, 58, Де Рон, 25, Маліновський, 28, Сапата, 30 – Торрегросса, 8, Шпалек, 83

Вже на початку поєдинку швидкий гол забили господарі, пише 24 канал.

Феєрія українця

Маліновський виконав передачу на Пашаліча, який опинився у вигідній позиції в штрафному майданчику та холоднокровно пробив у нижній правий кут воріт – 1:0.

Вже за шість хвилин "Брешія" зрівняла рахунок. Жахлива помилка захисника привезла до того, що м'яч підхопив Торрегросса та відправив у сітку – 1:1.

"Аталанта" створювала більше гостроти, що втілилось у результативні удари.Госенс відпасував на партнера по команді. Де Рон підхопив м’яч у штрафному майданчику суперника та швидко вгатив його у кут воріт – голкіпер був безпорадним, рахунок 2:1.

Не встигли гості відійти від пропущеного голу, як команда Маліновського знову засмутила голкіпера суперника. Чудову індивідуальну майстерність продемонстрував якраз українець. Він отримав пас та завдав гарматного удару з розряду тих, що не беруться, не залишивши голкіперу шансів. М'яч влетів прямо в правий нижній кут воріт – 3:1.

Гольова 5-хвилинна феєрія від господарів. Активний Госенс закрутив м'яч у глибину штрафного майданчика, де відкритий Сапата з близької відстані пробив головою повз голкіпера вниз у центр воріт – 4:1.

Без шансів

Більше у гольовому першому таймі команди не відзначались.

На 55-й хвилині рахунок став непристойний. Руслан Маліновський віддав простий пас прямо в ноги партнеру по команді. Пашаліч, котрий перебував у штрафному майданчику, був готовий до удару та пробив під ліву стійку – 5:1.

Госенс виявився відкритим у перспективній позиції, отримавши поперечну передачу на межі штрафного майданчика, але м'яч після його удару просвистів повз праву стійку воріт.

На 58-й хвилині Коллі практично від лінії відкинув м'яч назад партнеру по команді. Тут знову був Пашаліч, котрий перебував прямо перед воротами, із легкістю відправив шкіряного в лівий нижній кут воріт – 6:1.

Пашаліч змарнував чудову нагоду, невдало виконавши останній пас у штрафний майданчик, який заблокували захисники.

Наприкінці зустрічі "Брешії" вдалось забити ще один гол престижу. Надзвичайного завершального удару завдав Шпалек. Тоналі віддав фантастичну розрізну передачу, адресатом якої став Шпалек. Він швидко зорієнтувався, опинився перед голкіпером і з близької відстані пробив у лівий нижній кут воріт – 6:2.

Підсумковий рахунок зустрічі – 6:2.