У стартовому складі Кортрейка вийшов українець Євген Макаренко та провів на полі 88 хвилин.

Це потрібно побачити: Епічний вихід та за комірець: як голкіпер Коваль пропустив два курйозні голи у матчі – відео

Впевнена перемога гостей

Гості вже на 4-й хвилині відкрили рахунок у зустрічі. Гано ударом головою легко переграв голкіпера. Наприкінці першого тайму клубу українського захисника вдалось подвоїти перевагу. Результативний удар у активі Палаверса.

У другій 45-хвилинці гості отримали чудову нагоду довести рахунок до розгромного – пенальті. А гості ще й залишились до цього у меншості. До позначки підійшов Селемані та легко розвів м'яч та голкіпера у різні кути воріт. Цей гол став поставив яскраву крапку у зустрічі – 0:3.

Хоча Макаренко не запам'ятався результативними діями у матчі, але впевнено діяв на оборону та підключався до атак. Для гравця збірної України ця поява на полі стала 24-м у всіх турнірах у сезоні. За цей час українець тричі відзначався у воротах суперників.

• Ця перемога дозволила Кортрейку перервати 5-матчеву серію без звитяг. Зараз клуб українця посідає 12 місце, у їх активі 33 пункти. Їх суперник Мускрон продовжує перебувати на дні таблиці – 16 місце та 26 очок.