Легкоатлетки з України продовжують підкорювати серію турнірів World Athletics Indoor Series Silver Tour. Цього разу на змагання у французькому Метці заявились три наші співвітчизниці.

До теми Третє золото за сезон: Геращенко "штампує" медалі на міжнародних турнірах зі стрибків у висоту

Серед них була і лідерка світового сезонного заліку Ярослава Магучіх. Її і називали фавориткою турніру, а головною конкуренткою вважалась Бріт Верман, яка цього року підкорювала висоту 1,96 метра.

Цю ж саму плану спортсменка з Нідерландів підкорила і у Метці, а ось 1,98 метра вона не змогла посилити. Натомість Ярослава 1,96 пропустила, а наступний рівень взяла з першої спроби, чим забезпечила собі перше місце.

Ба більше, Магучіх вже в статусі чемпіонки пішла на 2,02 метра і успішно з нею впоралась з другої спроби. Це був рекордний результат сезону в світі! Після цього українка зазіхнула на 2,07 м, але спроба вийшла невдалою.

ВІдео рекордного стрибка Магучіх:

Для дніпрянки це п'ята поспіль перемога в сезоні. Ще дві українки фінішували одразу позаду Верман. Юлія Левченко з результатом 1,92 м взяла бронзу, а Катерина Табашник стрибнула на 1,90 метра і завершила четвертою.

Читайте також Тренування під звуки вибухів: українська легкоатлетка опублікувала відео підготовки до змагань

Результати стрибків у висоту на World Athletics Indoor Series Silver Tour у Метці:

  1. Ярослава Магучіх (Україна) – 2,02 метра
  2. Бріт Верман (Нідерланди) – 1,96 метра
  3. Юлія Левченко (Україна) – 1,92 метра
  4. Катерина Табашник (Україна) – 1,90 метра
  5. Навал Меніке (Франція) – 1,87 метра