Вже за перші 45 хвилин господарі поля створили собі комфортну перевагу у рахунку 2:0. Спершу Матіас Олесен відкрив рахунок у матчі, а вже на 30-й хвилині Жерсон Родрігес подвоїв перевагу Люксембургу, пише 24 Канал.

Оце так Мессі схопив суперника за горло під час сутички: суддя проігнорував дикий вчинок Лео – відео

А міг би феєрити в УПЛ, якби не скандальна поведінка

Родрігес із другої спроби реалізував пенальті. Адже під час першої це його зробити завадили уболівальники суперника, яким не сподобалось рішення суддів призначити 11-метровий. Розлючені фанати закидали штрафний майданчик Боснії і Герцеговини запаленими фаєрами.

Тому головний арбітр призупинив зустріч та на деякий час відклав пробивання пенальті, поки фани гостей не припинили свої витівки.

На старті другого тайму гості допомогли супернику збільшити рахунок у матчі до 3:0. Ніхад Муякич відзначився автоголом.

Вже у компенсований до матчу час команди обмінялись результативними ударами. І знову Жерсон був у центі уваги. Родрігес взяв м'яч під праву та більярдним ударом вразив володіння боснійців з-за меж штрафного майданчика.

Скандальний футболіст, який досі має чинний контракт із Динамо Київ до 30 червня 2024 року, оформив дубль та встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:1, розгромна перемога Люксембургу. Відзначимо, що Жерсон виступає в оренді у турецькому Сіваспорі. У поточному сезоні-2023/2024 за який провів 8 матчів та забив 2 голи.

Завдяки цій перемозі Люксембург набрав вже 14 балів та йде на 3-му місці у групі "J". Боснія і Герцеговина, яка вийшла на цю гру неосновним складом, зберігає у своєму активі 9 очок та 5-ту сходинку.