Півзахисник Богдан Лєднєв розпочав матч у Львові на лаві для запасних. Кияни впевнено контролювали хід поєдинку, тому головний наставник Динамо Мірча Луческу міг дати відпочити лідерам команди.

Варте уваги Динамо розгромило на виїзді Львів, забивши чотири голи: відео

Дебютний гол

Однак поява 22-річного футболіста була лише на 80-й хвилині зустрічі, коли рахунок матчу вже був 1:3 на користь столичного клубу. У гравця було понад 10 хвилин, щоб забити.

На 90-й хвилині основного часу голкіпер Львова Костик вкотре врятував власні володіння від гола, але першим на добиванні був Лєднєв, який відправив м'яч вже у порожні ворота – 1:4. Для нього цей результативний удар став першим у футболці Динамо.

До слова, у цьому сезоні загалом Богдан зіграв 14 матчів за киян. Завдяки перемозі Динамо збільшило відрив від прямого конкурента Шахтаря, який 28 лютого втратив очки у матчі проти Зорі. Тепер між запеклими ворогами різниця у чотири пункти.