Цей автогол може стати в один ряд із найбільш кумедними результативними ударами у власні ворота у футболі, пише 24 канал.

Варто прочитати Гол Харатіна приніс перемогу Ференцварошу та лідерство в Угорщині: відео

Кумедний автогол

За рахунку 0:0 гравці Фулхема заробили черговий кутовий удар. Після подачі була справжня гострота біля воріт господарів. Жоден з футболістів не зумів зачепитись за м'яч, а гравці Ньюкасла не вибили його далі від власних володінь.

М'яч рикошетом від газону потрапив у обличчя Метта Рітчі та полетів прямо у ворота. Шотландець не сподівався на таку траєкторію м'яч та у емоціях впав на газон. Його автогол відкрив рахунок у зустрічі – 0:1.

Півзахисник став справжньою невдахою першої 45-хвилинки. У другому таймі господарям таки вдалось зрівняти рахунок завдяки влучному удару Вілсона.

Остаточний рахунок матчу – 1:1. Наголосимо, що гості з 62-ї хвилини грали у меншості. Вилучення отримав Андерсен.

Ньюкасл – Фулхем відеоогляд (автогол з 0:31)