Гол: Нич, 27
Незабитий пенальті: Кане, 90+7 (Ворскла)

Дивіться також: "Минай" та "Рух" у матчі дебютантів УПЛ розділили очки: відео

Хід поєдинку

Перший гострий момент у грі створили господарі поля, пише 24 канал. На 15-й хвилині Чіряк віддав приховану передачу Ничу: форвард господарів змістився в центр і пробив з-за меж штрафного, але м'яч пролетів трохи повз дальню дев'ятку воріт Різника.

"Ворскла" вирішила також відповісти дальнім ударом. Ребенок наважився на удар і м'яч після його пострілу падав під поперечину. Господарів врятував карколомний стрибок голкіпера Костика.

На 27-й хвилині "Львів" вийшов вперед. Після відмінної передачі Шини 21-річний форвард львів'ян обійшов Яворського і Челядіна, увійшов у штрафний і метрів з 15-и сильним ударом у правий нижній кут відкрив рахунок.

Другий тайм розпочався з обопільних фолів футболістів обох команд, але арбітр швидко вгамував пристрасті на футбольному полі. "Ворскла" контролювала гру, а "Львів" грав другим номером.

На 59-й хвилині Казлаускас міг робити рахунок 2:0. Контратака львів'ян призвела до виходу вінгера на рандеву з Різником, але Казлаускас занадто далеко відпустив від себе м'яч і голкіпер "Ворскли" встиг його вибити.

"Львів" витримав тиск "Ворскли" протягом усього другого тайму та навіть мав шанси подвоїти перевагу. Аж на 7-й компенсованій хвилині "Ворскла" заробила пенальті, адже м'яч влучив у руку Міхобі у штрафному. Однак Костик відбив пенальті та приніс перемогу "Львову".