Львів – Минай 1:0

Гол: Ременяк, 77

Ймовірна поразка у матчі безпосередніх конкурентів за збереження місця в Прем'єр-лізі значно ускладнювала турнірні перспективи команд. Тому битва аутсайдерів УПЛ була за шість очок, пише 24 канал.

Тренерське чуття Дулуба

Господарям поля, які взимку підписали 14 новачків, помітно бракувало зіграності. Натомість підопічні Шарана непогано комбінували й раз за разом створювали моменти біля воріт Рибки.

Наприкінці другого тайму хавбек гостей Твердохліб змарнував чудовий шанс відрити рахунок у матчі після пасу Рогозинського. Але одразу відбулася результативна відповідь Львова. Підопічні Дулуба провели стрімку контратаку, на вістрі якої опинився Артур Ременяк. Реактивний хавбек, який вийшов на заміну в другому таймі, у два дотики завершив комбінацію партнерів. До речі, Артуру вистачило 13 хвилин, щоб відзначитися голом.

Відео голу Ременяка

Не дивлячись на всі намагання, закарпатська команда так і не змогла відквитати бодай один м'яч. Гра завершилася мінімальною перемогою Львова з рахунком 1:0.

Команда Дулуба залишилася на останньому місці таблиці чемпіонату, але скоротила відставання від Минаю та Чорноморця до двох очок. Боротьба за виживання в елітному дивізіоні помітно загострилася.