Львів – Дніпро-1 1:3

Голи: Кравчук, 23 – Когут, 13, Довбик, 25, Чичиков, 83

Дивіться також: "Динамо" перемогло "Олександрію", забивши гол на першій хвилині матчу: відео

Гості відкрили рахунок на 13 хвилині зустрічі. Футболіст "Львова" зробив передачу поперек поля, яка була перехоплена гравцями дніпрян – швидкий випад завершився ідеальним по виконанню ударом Когута метрів з 19-ти.

Вже на 23-й хвилині підопічні Цецадзе зрівняли рахунок – Кошман навісив зі штрафного зліва, Сарнавський пішов на м'яч, але зупинився. А Кравчук виграв повітря у захисників і з лінії воротарського точно пробив головою.

Втім, рівновага у матчі була не довго. Через 2 хвилини відбувся яскравий гол, який буде явним претендентом на гол туру. Після ауту від Тейлора Довбик перебуваючи на куті штрафного майданчика по неймовірній траєкторії закрутив м'яч у дальній кут воріт Костика.

Наприцінці зустрічі Чичиков зняв усі питання про переможця. Пихальонок прорвався по правому флангу і віддав вивірену передачу в штрафну на Чичикова, який в красивому стрибку зумів нанести ідеальний удар в дальній кут воріт Костика – 1:3.

Львів – Дніпро-1 відеоогляд матчу

• Таким чином, "Дніпро-1" здобув три очки та розташовується у середині турнірної таблиці УПЛ (8 очок).
  • ФК "Львів" замикає таблицю з 1 балом. Львів'яни не знають смаку перемог з травня.