Динамо – Олександрія 1:0

Гол: Попов, 1
Вилучення: Шапаренко, 89 (Динамо)

Дивіться також: Динамо – Олександрія: онлайн-трансляція матчу УПЛ

• До чергового туру національної першості кияни підійшли на чолі турнірної таблиці. Минулої суботи "біло-сині" здобули перемогу у Львові над "Рухом" (2:0), а потім з поразки стартували в груповому раунді Ліги чемпіонів, поступившись "Ювентусу" (0:2).
  • Примітно, що в мід-уїк "Динамо" зазнало першої поразки під керівництвом румунського фахівця Мірчі Луческу.
  • "Олександрія" в минулому турі стала учасником захоплюючого протистояння. У першому таймі матчу з "Інгульцем" команда Володимира Шарана вела з рахунком 4:0, але потім пропустила три голи і ледь не втратила очки.

Вже на першій хвилині матчу після швидкого розіграшу штрафного Миколенко на лівому фланзі на замаху обіграв опонента і навісив у воротарський, а Денис Попов головою завдав влучного удару і відкрив рахунок у зустрічі.

Відео голу Попова

Після шокового старту для "містян" "Динамо" продовжило тиск на ворота Юрія Паньківа. Олександрійці обрізалися біля своєї штрафної, і Гармаш не реалізував вихід один на один з голкіпером. Після скидки Де Пени Буяльський з центру штрафного майданчика не пробив Паньківа.

Згодом Де Пена був першим на підборі, але пробив у руки голкіперу. Також Циганков на правому фланзі на замаху обіграв опонента і навісив на Буяльського, який в падінні головою пробив поруч зі штангою.

Гості створили свій момент тільки під завісу першого тайму. Сітало пробив з гострого кута в ближній кут і м'яч потрапив у сітку із зовнішнього боку.

Після перерви Шапаренко зробив проникаючу передачу в штрафну на хід Супрязі, і Паньків випередив форварда, вибивши м'яч. Футбольний снаряд підхопив Вербич, і той же Паньків зупинив словенця.

На 79-й хвилині Циганков з правого кута штрафного майданчика пробив у ближній кут, і Паньків в падінні відбив м'яч на кутовий. Згодом стрімка контратака "Динамо" завершилася ударом Супряги з правого кута штрафного "Олександрії" – м'яч пролетів поруч з дальньою стійкою.

Наприкінці матчу "Динамо" залишилося у меньшості. Шапаренко грубо зіграв проти Безбородька. Спершу арбітр показав жовту картку, але після перегляду VAR змінив своє рішення на червону.

Підопічні Шарана ледь не зрівняли рахунок вже у компенсований час: після навісу Ковальця Стецьків пробив головою з відскоком від газону – Бущан відбив м'яч перед собою і Попов виніс.

Динамо – Олександрія відеоогляд матчу

Таким чином, "Динамо" здобуло важливі три очки і одноосібно очолює турнірну таблицю УПЛ після того, як "Ворскла" та "Шахтар" поділили очки.