Фотографію з відвідинами церкви в Брюгге виклали на сторінці Олега Гусєва, який є помічником Мірчі Луческу у тренерському штабі Динамо.

До теми Чи зможе Динамо пройти Брюгге в єврокубках: анонс на матч Ліги Європи

• Матч Брюгге – Динамо відбудеться у четвер, 25 лютого. Початок матчу о 22:00.
  • Перший матч у Києві закінчився внічию 1:1. На гол Буяльського гості відповіли ударом Мехеле після подачі кутового.
  • Динамо треба перемагати у цьому матчі. Або грати в результативну нічию 2:2, 3:3 та більше.
  • Поразка у цьому матчі, або нічия 0:0 призведе до вильоту Динамо з Ліги Європи.
  • Якщо команди зіграють внічию 1:1, на них очікуватиме додатковий час. Якщо за додаткові два тайми по 15 хвилин командам так і не вдасться забити, на них очікуватиме серія пенальті.
  • Перед матчем проти Динамо в Брюгге – спалах коронавірус. Ще перед матчем в Києві позитивні тести були у Стефано Денсвіла, Ханса Ванакена та Матео Мітровича, а також головного тренера команди Філіпа Клемана. По приїзді в Київ Матч Рітс здав позитивний тест. І тепер перед грою в Брюгге позитивні тести виявилися у Сімона Міньйоле та Шарля де Кетеларе. При цьому в останнього ще перед матчем з Динамо були симптоми, але тест був негативний.