Луческу йде на поступки заради збірної України

Виконувач обов'язків головного тренера збірної України Олександр Петраков вирішив поповнити свій тренерський штаб Олегом Гусєвим. Наставник Динамо Мірча Луческу вже знає про зацікавленість до свого помічника.

До теми Ще одна легенда збірної України може увійти в тренерський штаб Петракова

Румунський фахівець не готовий відпустити Гусєва на повноцінну роботу у розташування "синьо-жовтої" команди. Луческу категорично не хоче втрачати одного з асистентів перед стартом Ліги чемпіонів.

"Містер" готовий вдарити по руках з УАФ тільки у тому випадку, якщо робота Гусєва у національній збірній буде не на повноцінній основі, а за сумісництвом. Асистенту потрібно було поєднувати тренерство у Динамо та збірній України.

Відзначимо, що Огнен Вукоєвич, інший помічник Луческу, поєднує роботу у київському клубу та молодіжній збірній Хорватії.

Що відомо про прихід Петракова у збірну України

  • 18 серпня 64-річний Петраков очолив збірну України. Фахівець став наступником Андрія Шевченка, але прийняв команду у ролі виконувача обов'язків головного тренера.
  • Перший матч на чолі збірної України Петраков проведе вже 1 вересня на виїзді проти Казахстану. А 4 вересня на "синьо-жовтих" чекає зустріч у Києві з чемпіонами світу французами.