Українець Василь Ломаченко був вимушений вийти на ринг проти Теофімо Лопеса з серйозно травмою правого плеча. А от після бою український боксер був прооперований. Команда американця швидко зреагувала на таку інформацію та заявила, що Лопес й взагалі вийшов на поєдинок із трьома травмами. Про це у коментарі The Ring розповів менеджер абсолютного чемпіона світу у легкій вазі Теофімо Лопеса Девід Макуотер.

До теми: Ломаченку зробили операцію – українець зі серйозною травмою плеча бився з Лопесом

Реакція команди Лопеса

Американська сторона у відповідь заявила, що Лопес вийшов на бій ще більш травмованим, ніж його суперник Ломаченко. У Теофімо було одразу три травми, які він заробив при підготовці до поєдинку проти українця у тренувальному таборі.

"Можна сказати лише одне, якщо Ломаченко травмував плече, то це сталось не через його викинуті удари. До речі, Теофімо вийшов на ринг проти українця, але не був на всі 100% здоровим", – сказав менеджер Лопеса.

У тренувальному процесі американець пошкодив плече та гомілкостоп. Складно при інтенсивній підготовці завершити тренування абсолютно без жодних травм. Також у день бою Лопесу провели фізіотерапію на травмованому зап'ясті.

Додамо, що у Ломаченка вже були проблеми з правим плечем у травні року у поєдинку проти Хорхе Лінареса. Тоді українець теж ліг на операційний стіл. Цього разу Ломаченку доведеться пропустити три місяці тренувань.

  • Бій між Ломаченком та Лопесом тривав усі 12 раундів. Американець виявився "міцним горішком" для Василя, якого українець не зумів здолати.
  • Рішення про переможця приймали судді. І всі троє віддали перемогу Лопесу. Тож саме Лопес став абсолютним чемпіоном світу. Ломаченко програв всі три свої чемпіонські пояси.