Лондонський Челсі поступився Реалу (0:2) в першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Підопічні Френка Лемпарда четвертий матч поспіль залишають поле без забитих м'ячів.

Це ж було вже

За повідомленням статистичного порталу Opta, команда Мудрика повторила свій антирекорд, який встановила в 1993 році. Тоді "сині" теж чотири матчі поспіль не могли забити у всіх турнірах, у яких брали участь.

В нинішньому сезоні футболісти Челсі не змогли реалізувати свої гольові моменти в трьох матчах АПЛ: проти Астон Вілли (0:2), Ліверпуля (0:0) та Вулвергемптона (0:1), а також проти Реала (0:2) в ЛЧ. Зазначимо, що у трьох поєдинках чемпіонату брав участь Михайло Мудрик. І якщо в матчі проти "вілланів" він грав зі стартових хвилин, то у двох наступних виходив на останні хвилини зустрічі. А в поєдинку проти "вершкових" Лемпард взагалі не скористався послугами українського вінгера. Проте це не покращило реалізацію моментів.

Очевидно, що ігрова криза "пенсіонерів" не пов'язана лише з тривалою адаптацією Мудрика. Велика кількість новачків не дозволяє збалансувати склад та показувати стабільні результати. Постійні зміни на тренерському містку теж не сприяють покращенню результатів.