Стівенсон: Ломаченко – досить гучне ім’я

Боксери перебувають у різних вагових категоріях, однак Стівенсон переконаний, що Ломаченко може опуститися в другу напівлегку вагу.

Читайте також Непереможний український боксер Вихрист дізнався дату бою, суперник - 45-річний боснієць

Ми можемо провести цей поєдинок у будь-який час. Ломаченко – досить гучне ім’я, і ​​він був у рейтингу Р4Р. Ви повинні шанувати його за це. Ми можемо організувати цей бій на початку наступного року. Нині ми не в одному дивізіоні. Він може опуститися в другу напівлегку вагу прямо зараз, і це буде величезний бій. Я відчуваю, що легка вага не є її рідною. Друга напівлегка здається більш реалістичною йому. Ми приблизно однакові за габаритами,
– заявив американський боксер.

Стівенсон переконаний, що зможу перемогти українського боксера.

"Я дуже впевнений у собі. Вони кажуть, що я зухвалий. Але мені все одно – я гадаю, що зможу перемогти будь-кого. Мені все одно, з ким я маю битися. Спитайте мене про будь-кого на планеті – я відповім, що зможу їх здолати, тому що здатен знайти шляхи для своєї перемоги", – додав боксер.

Повернення боксера на ринг

  • Наступний бій Ломаченка повинен відбутись 22 жовтня. Промоутерська компанія чекає підтвердження зі сторони Ломаченка. Після чого боксер поїде готуватись до поєдинку, а компанія займеться пошуком суперника та місцем проведення зустрічі.
  • Нагадаємо, що наразі Василь захищає країну у лавах ЗСУ. Він відмовився виїжджати з України заради поєдинку з Джоржем Камбососом.
  • В останньому бою, в ніч проти 12 грудня, Василь переміг ганця Річарда Коммі та завоював пояс інтерконтинентального чемпіона за версією WBO.