Джордж Камбосос розпочав підготовку до поєдинку за пояс чемпіона IBF у легкій вазі. Суперником австралійця буде представник України Василь Ломаченко.

Читайте також "Перемога, не інакше": Камбосос розповів план на бій з Ломаченком

Камбосос привезе до Австралії "правильних" хлопців

У тренувальному таборі Камбосос зробив ставку на представників країни-терориста. Австралієць готуватиметься під наглядом російського тренера. Незабаром під'їдуть спаринг-партнери Камбососа. Очевидно, вони теж представлятимуть країну 404.

"У мене дуже хороший провідний тренер Антон Кадушин – один з головних олімпійських тренерів Росії. Також до нас приїдуть російські вбивці. Колишні радянські вбивці прийдуть, щоб випробувати мої сили, вказати мені правильний напрямок.

Очевидно, що я протягом довгого часу тренувався в Америці, але зараз мені не потрібна Америка. Мій стиль потрібно вдосконалити з хлопцями, у яких є європейський, російський, радянський, український стиль. Це те, що мені зараз потрібно.

Мій тренер знає цей стиль і знає, які спаринг-партнери мені потрібні. Ми привеземо до Австралії правильних хлопців", – заявив Камбосос.

Поєдинок Ломаченко – Камбосос: головні події

  • Нагадаємо, що бій між Джорджем Камбососом та Василем Ломаченком відбудеться 12 травня в австралійському місті Перті.
  • Більшість експертів прогнозують перемогу представнику України. Колишній чемпіон світу Андрій Котельник вважає, що Лома на "дві голови сильніший" суперника.
  • Останній бій Ломаченка відбувся у травні 2023 року. Він поступився американцю Девіну Хейні одноголосним рішенням суддів.
  • Камбосос двічі зустрічався з Хейні. Австралієць поступився американцю званням абсолютного чемпіона, а також програв у реванші.