Камбосос вибере того, хто запропонує кращу угоду

Камбосос абсолютно не приховує свої цілі та хоче використати бій, в якому проведе захист чемпіонських поясів, щоб набити кишеню доларами.

До теми У грі тільки Ломаченко та Хейні: хто отримає бій проти Камбососа і чи буде він за абсолют

За словами Джорджа, для нього немає різниці, хто буде суперником – Ломаченко чи Хейні. Він навіть сказав, що готовий побити обох протягом одного вечора.

У мене немає переваг, з ким битися. Якщо знадобиться, то я поб'юся з Ломаченком і Хейні протягом одного вечора. Йдеться про те, хто запропонує вигіднішу угоду,
– заявив австралієць.

Камбосос додав, що Ломаченко та Хейні повинні продемонструвати, як сильно вони хочуть бою з ним.

"М'яч на їхньому боці, щоб прийти і показати, як сильно вони хочуть цього поєдинку. Я володію всіма поясами та коштовностями, так що їм необхідно приїхати до Австралії", – зазначив Джордж.

Чемпіон світу заявив, що його наступний бій відбудеться тільки в Австралії і Джордж не планує проводити проміжний поєдинок проти менш статусного опонента.

Хейні скаржиться на Камбососа

Американському чемпіону світу за версією WBC Девіну Хейні не терпиться зустрітися з Камбососом. Та, за словами Хейні, Камбосос не хоче битися з ним. Про це він сказав ютуб-каналу FightHype.com.

Ми даємо їм усе, що вони хочуть. Ми прилетимо до Австралії, зробимо щеплення – це ще не повний перелік. Думаю, все через те, що вони не хочуть битися. Так, вони заявили про інше, але насправді відбувається щось інше. Думаю, якщо він не поб'ється зі мною, то зустрінеться з Ломаченком,
– заявив Хейні.

Едді Хірн, промоутер Хейні, переконаний, що Камбосос вибере Девіна, адже команда австралійця вважає Ломаченка більш серйозним опонентом. Про це інформує Boxing News 24.

Ломаченко готовий піти на поступки заради бою

  • У ЗМІ з'явилася інформація, що бій Хейні – Камбосос не можуть організувати через фінансові проблеми.
  • Натомість Ломаченко готовий втратити гроші, щоб отримати шанс завоювати титули. За попередньою інформацією, Ломаченко більш близький до поєдинку, аніж Хейні.
  • Повідомляється, що в контракті на зустріч Ломаченка та Камбососа буде опція реваншу.