Американець відверто розповів про це у інтерв'ю ютуб-каналу iFL TV. Теофімо Лопес вбачає у виступах Василя Ломаченка у легкій вазі вигоду для себе.

До теми Уболівальники несправедливо забули про Ломаченка – він поб'є всіх інших бійців, – Лопес

Заява Лопеса

За його словами, всі з ким буде битись Ломаченко будуть мати чималі проблеми. У боксера з України є достатньо сил, щоб дійти до поставленої цілі – бути абсолютним чемпіоном у легкій вазі чи у будь-якій іншій. Лопес впевнений, що українець зможе перемогти будь-якого суперника у цьому дивізіоні.

"Я сподіваюсь Ломаченко залишиться у легкій вазі, щоб продовжувати лякати суперників. Девіс, Гарсія та Хейні є щасливими боксерами через те, що мені вдалось перемогти українця. Вони сильно боялись Василя, але тепер можуть забути про нього.Тому ми не чуємо ім'я Ломаченка. Але, це неповага до боксера, який був лідером pound-for-pound. Навіть Боб Арум говорив, що українець кращий за Мухаммеда Алі або хоча б близький до нього", – заявив Теофімо.

  • 17 жовтня Лопес завдав поразки Ломаченку у 12-раундовому поєдинку, який завершився невеликим скандалом. Рішення одного з суддів обурило українську команду. Джулі Ледерман віддала Василю лише один раунд.
  • Український боксер кволо поводив себе на ринзі, а після сутички пояснив, що проводив бій із травмованим плечем. Боксер з України був прооперований та вже потрохи повертається до повноцінних тренувань. Він воліє провести бій-реванш з Теофімо, але американець навідріз відмовляється від ще одного поєдинку з Василем.
  • Наголосимо, що у контракті бою не було пункту про реванш.