ЛНЗ – Рух 2:1

Гол: Норенков, 36, Прядун, 86 – Квасниця, 63.

Львівський Рух здивував жвавим спуртом на старті чемпіонату. Певний час підопічні Пономарьова навіть очолювали турнірну таблицю УПЛ, пише 24 Канал.

Результативні заміни тренерів

Перші хвилини матчу не порадували глядачів небезпечними моментами. Команди більше приділяли увагу побудові захисних редутів, ніж атакувальним діям.

На 36-й хвилині лівий латераль ЛНЗ Денис Норенков обікрав 19-річного Слюбика, вийшов на побачення з голкіпером Руха та сильно пробив у лівий нижній кут.

Опинившись в ролі наздоганяючих, львів'яни пішли вперед. Непогані моменти втратили Руніч та Сапуга, але перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0.

В другому таймі тренер Руха Пономарьов провів подвійну заміну, випустивши Таллеса та Квасницю. Саме 20-річний джокер став героєм епізоду на 63-й хвилині. Прудконогий вінгер отримав м'яч на правому фланзі, наблизився до воріт і технічно пробив у дальній кут воріт.

Після забитого голу гра ще більше пожвавилася. Небезпечні моменти з'являлися біля воріт обох команд. За 5 хвилин до завершення матчу нападник ЛНЗ Максим Прядун, який з'явився на полі в другому таймі, краще за всіх зорієнтувався в штрафному майданчику і забив переможний гол.

• У підсумку команда Дулуба здобула першу домашню перемогу. В турнірній таблиці черкащани піднялися з 15-ї на 10-ту сходинку.
  • Львівський Рух зазнав першої поразки в чемпіонаті. У підопічних Пономарьова залишається 11 очок в активі. В турнірній таблиці Рух опустився на 5-те місце.