21-річний український нападник розпочав на лаві запасних Хіберніана та з'явився на футбольному полі з 68-ї хвилини. До цього Микола Кухаревич востаннє грав ще у листопаді 2022 року, коли у матчі проти Кілмарноку отримав травму, повідомляє 24 канал.

​Читайте також Аутсайдер присоромив Брюгге в чемпіонаті Бельгії: Яремчук продовжив безгольову серію

Перший гол після серйозної травми

Вже у своєму першому матчі після повернення на поле українець віддячив тренеру за довіру. На сьомій компенсованій до матчу хвилині Кухаревич зіграв на добиванні та збільшив перевагу Хіберніана у рахунку до 1:4.

Після перегляду ВАР суддя зарахував взяття воріт.

Це четвертий гол Миколи у 17-ти зіграних поєдинках сезону-2022/2023. Також у його активі один асист у футболці Хіберніана.

Гол Миколи Кухаревича у Шотландії: дивіться відео

Гол українця поставив крапку у матчі – 1:4, переконлива перемога Хіберніана над Лівінгстоном. Клуб Кухаревича після 27 зіграних матчів посідає 4-те місце, маючи у своєму активі 40 очок.

• Нагадаємо, що Кухаревич виступає за шотландський клуб на правах оренди до кінця травня 2023 року. Контракт Миколи належить французькому Труа, куди нападник перейшов наприкінці серпня 2021 року.
  • До цього виступав у львівському Руху та бельгійському Левені, звідки перебрався у Францію.
  • В Україні також розпочинав у структурі луцької Волині.