Обидві команди доволі неоднозначно стартували в АПЛ в цьому сезоні. Ліверпуль перші два матчі зіграв внічию, а після цього програв не менш кризовому Манчестер Юнайтед. Правда після цього розгромив Борнмут 9:0.

Як це було Історична перемога: Ліверпуль знищив Борнмут дев'ятьма голами – відеоогляд матчу

Щодо Ньюкасла, то команда йшла без поразок, але теж лише з однією перемогою. Але перед грою проти Ліверпуля" сорокам" вдалося оформити рекордний трансфер в історії клубу – придбати шведського нападника Ісака за 70 мільйонів євро.

І саме Ісак забив гол на "Енфілд роуд" вже в першому матчі за Ньюкасл. Сталося це в першому таймі. У другому він ще раз відправив м'яч у ворота суперника, але арбітр не зарахував взяття воріт, зафіксувавши офсайд.

Після цього Ліверпулю вдалося зрівняти рахунок, коли Фірміно пробив у кут воріт.

Матч так і міг закінчитися внічию 1:1. І саме такий рахунок був на табло, коли минуло п'ять хвилин, які компенсував арбітр зустрічі. Але фінальний свисток так і не пролунав. Тож команди продовжували грати.

Коли вже йшла восьма хвилина, Ліверпуль подав кутовий. Перший удар було заблоковано, але на добиванні опинився Фабіо Карвалью, який і відправив м'яч під перекладину воріт суперника. Так Ліверпуль і вирвав перемогу над Ньюкаслом.