Стартові 15 хвилин були найгіршими в існуванні мадридського клубу. Спершу Нуньєс красиво п'яткою познущався з Куртуа, але вже через декілька хвилин сам Тібо допоміг Ліверпулю подвоїти перевагу. Бельгієць грубо помилився біля власних воріт, що привело до гола Салаха. Рахунок став вже 2:0 на користь "мерсисайдців".

Детальніше про гру Королівський камбек: Реал виніс Ліверпуль у божевільному матчі Ліги чемпіонів – відеоогляд

Знищення по-мадридськи

Цей провальний старт та два пропущені голи розбудили Реал, який на 21-й хвилині завдяки зусиллям Вінісіуса відквитали один м'яч 1:2. Іспанські уболівальники побачили промінчик надії у грі "вершкових". Однак ще до перерви Жуніор зрівняв рахунок 2:2. Не обійшлось без грубої помилки Аліссона. Переваги команди Клоппа, як і не було.

У другому таймі "Королівський клуб" одразу кинувся штурмувати ворота. Вже на другій хвилині другої 45-хвилинки Реал розіграв штрафний, як по нотах. Модрич подав зі штрафного, а Мілітао прибіг на передачу з дальньої стійки та відправив м'яч у сітку воріт Ліверпуля.

У період між 55-ю та 67-ю хвилин Бензема оформив дубль у воротах господарів та поставив крапку у матчі – 2:5, вольова перемога Реала на виїзді у першому матчі. Підопічні Анчелотті вже однією ногою у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Поза 9 балів отримав й автор другого дубля Бензема – 9.1.

А от найкращим у складі Ліверпуля став Салах, який скористався помилкою Куртуа, забивши другий та останній гол Ліверпуля у матчі – 8.2.

Щодо голкіперів-невдах, то гра Аліссона оцінена у мізерні 4.3 бали, а Куртуа трішки вищим балом – 5.1. Але все одно дуже слабко, як для найкращого воротаря світу.

Ліверпуль – Реал: оцінки гравців
Ліверпуль – Реал: оцінки гравців / Скриншот із WhoScored