Ліверпуль видав шалену стартову 10-хвилинку. Підопічні Юргена Клопп забили двічі завдяки результативним ударам Мохаммеда Салаха та Діогу Жоти, пише 24 Канал.

Оце так Заміна Довбику зачекає: український форвард розвіяв чутки про свій трансфер до віцечемпіона УПЛ

Неймовірний гол, який знищив суперника

Натомість німецький суперник відповів голом одного разу. Вже на 10-й хвилині поєдинку рахунок був 2:1 на користь англійської команди.

До перерви рахунок не змінився. Наступний гол у зустрічі був забитий аж на 59-й хвилині. ле це те взяття воріт, яке вартувало так довго чекати.

Луїс Діас п'яткою замкнув передачу з кутового. Неймовірний м'яч від 26-річного колумбійського лівого вінгера Ліверпуля. Такі взяття воріт не так часто можна побачити.

Відео голу Луїса Діаса

Шалений гол Діаса збільшив перевагу "мерсисайдців" до 3:1. До фінального свистка цифри на табло більше не змінювались.

Вже 13 серпня команда Клоппа зіграє свій перший офіційний поєдинок у новому сезоні АПЛ-2023/2024. Ліверпуль зустрінеться із Челсі.