Ліверпуль – Челсі 0:1

Гол: Маунт, 42

Дивіться також Карпати підписали гравця, який належав Барселоні, а сам міг опинитися в Реалі, ПСЖ та Челсі

В першому таймі на 24-й хвилині забив форвард Челсі Тімо Вернер на 24-й хвилині, але гол відмінили. На 42-й хвилині Маунт все ж відзначився за "аристократів".

У другому таймі Ліверпуль виглядав не менш пригнічено. Що показово, перший удар у ствір "синіх" припав лише на 85-у хвилину, при цьому не загрожуючи неприємностями для голкіпера столичного клубу Менді.

В результаті футболісти Челсі втримали переможний результат, в черговий раз змусивши замислитися про те, що відбувається всіх небайдужих до мерсисайдського клубу.

• Таким чином, червоні вперше в історії зазнали п'ять домашніх поразок поспіль. Ліверпуль також став першим чинним чемпіоном вищого англійського дивізіону, який програв п'ять домашніх матчів в лізі поспіль.
  • Раніше мерсисайдці програли Бернлі (0:1), Брайтону (0:1), Манчестер Сіті (1:4) і Евертону (0:2). Всього Ліверпуль не перемагає на "Енфілді" 7 матчів – ще були дві нічиїх. Остання перемога трапилася 16 грудня – проти Тоттенхема (2:1).