Ліверпуль – Атлетіко 2:0

Гол: Жота, 13, Мане, 21
Вилучення: Феліпе, 36 (Атлетіко)

До теми Проти Бенземи немає прийому: Шахтар у бойовому матчі поступився Реалу – відео

• Вісім матчів, три перемоги Атлетіко, три нічиї та дві вікторії Ліверпуля – така статистика команд у очних протистояннях.
  • Поєдинок, який відбувся 19 жовтня у Мадриді, завершився з рахунком 3:2 на користь Ліверпуля.

"Червоні" відкрили рахунок у зустрічі вже на 13-й хвилині. Ліверпуль випилив ідеальний простріл із відскоком від газону – Діогу Жота головою в падінні розстріляв Облака з лінії воротарського майданчика.

Не минуло 10 хвилин, як господарі поля на "Енфілді" вже подвоїли свою перевагу. Мерсисайдці викинули аут із ближньої брівки, віялом розгорнули атаку на протилежний напівфланг, Трент прострілом у штрафний вклав "круглого" в ногу Садьо, Мане перевів у дотик у сітку.

У першому таймі Атлетіко заробило вилучення та фактично втратило шанси бодай на нічию у поєдинку. Феліпе отримав пряму червону. Арбітр здивував рішенням у цьому моменті: так, була підніжка в ноги Мане, так, навмисний фол, де м'яча й близько не було, але момент тягнув лише на жовту картку.

Після перерви команди обмінялися голами, але в обох випадках арбітр зафіксував офсайди. Своє ім'я у протокол матчу могли вписати Жота та Суарес.

На 74-й хвилині мадридці підловили Ліверпуль на помилці у центрі поля. Де Пауль міг скоротити відставання в рахунку ударом зі штрафного, але пробив поряд із дальньою штангою

• Таким чином, Ліверпуль здобув 4 перемогу у 4 матчах та достроково виборов путівку у плей-офф Ліги чемпіонів. Атлетіко йде третім, але має чудові шанси на вихід з групи B.