У словацькому Брезно-Осрблі триває чемпіонат світу-2023 з літнього біатлону. Програму суботнього дня відкривали спринтерські гонки серед юніорів, повідомляє 24 Канал.

До теми Україна здобула три медалі у стартовий день літнього чемпіонату світу з біатлону

Українці забрали всі медалі в спринті

У чоловічому спринті українську команду представляли шість біатлоністів: Богдан Борковський, Степан Кінаш, Віталій Мандзин, Сергій Супрун, Єгор Макаренко та Михайло Хміль. Виступ українців приголомшив навіть скептиків. Одразу три наших біатлоністи здобули медалі, "перефарбувавши" подіум на синьо-жовтий колір.

Золоту медаль здобув Богдан Борковський, "срібло" у Степана Кінаша, "бронза" дісталася Віталію Мандзину. Чудова зміна підростає в юніорській збірній України!