У словацькому місті Брезно-Осрбліє розпочався літній чемпіонат світу з біатлону. Збірна України вирушила на змагання у складі більш ніж 20-ти спортсменів, пише 24 канал.

До теми Втрата для України: Дмитро Підручний не поїде на літній ЧС з біатлону через важку травму

В перший день змагань відбулись суперспринти серед юніорів у чоловічому та юніорському розрядах. Обидва етапи принесли нашій команді медалі.

У чоловічому суперспринті брали участь шестеро українців, втім до топ-десятки потрапили лише троє – Віталій Мандзин, Степан Кінаш та Сергій Супрун. Останньому вдалось дістатися подіуму, посівши друге місце.

Сергій зробив три хиби і на фінальний відрізок виходив лідером. Втім у підсумку Супрун поступився майже 10-ма секундами поляку Яну Гунці. У свою чергу Кінаш залишився четвертим, а Мандзин – п'ятим.

Результати чоловічого суперспринту:

1. Ян Гунька (Польща)
  2. Сергій Супрун (Україна)
  3. Матія Легович (Хорватія)

У жіночому ж фіналі виступили чотири наші біатлоністки і дві з них опинились на подіумі. Олександра Меркушина вела боротьбу за перемогу і після першої стрільби лідирувала.

Втім у підсумку українка таки поступилась золотом болгарці Лорі Хрістовій. Третьою ж фінішувала Олена Городна, яка аж на 36 секунд відстала від переможниці.