Мессі може остаточно покинути Барселону

Наразі Мессі перебуває у Бразилії, де у складі збірної Аргентини виступає на Кубку Америки. Лео допоміг "альбіселесте" вийти до півфіналу турніру.

Варте уваги Два асисти і гол-шедевр: Мессі знищив Еквадор та вивів Аргентину в 1/2 Копа Америка – відео

Барселона продовжує переговори з представниками Мессі щодо нового контракту. За інформацією Marca, декілька моментів перешкоджають укладенню нової угоди.

  • По-перше, Мессі хоче отримати гарантії, що йому виплатять всі гроші, згідно з контрактом, навіть якщо почнеться нова хвиля пандемії або криза у футболі стане ще більш серйозною.
  • По-друге, радники Мессі хочуть дізнатися, як Барселона збирається розподіляти по терміну нової угоди ті заборгованості перед футболістом, які залишилися ще з попереднього контракту.
  • По-третє, стороні Мессі незрозуміло, як Барселона планує розв'язати питання з податками.

Якщо у найближчі два роки клуб не зможе виплатити Мессі ті гроші, які повинен як і раніше угодою, то аргентинець отримає їх, уже перебуваючи у США.

Представники футболіста хочуть дізнатися, де в такому випадку Мессі повинен буде платити податки – в Іспанії або у США.

Крім того, Мессі сумнівається у проєкті Барселони. Аргентинець невпевнений, що придбання нових гравців допоможуть команді вийти на новий рівень.

  • Мессі 1 липня 2021 року став вільним агентом. В аргентинського нападника закінчився контракт з каталонською Барселоною.
  • Ліонель перебуває у структурі Барселони з 2000 року. Всього Мессі відіграв 778 матчів за каталонців, в яких забив 672 голи та віддав 305 асистів.