У Мессі контракт з ПСЖ за схемою 2 плюс 1, перші два роки якого спливають в кінці сезону. Столичний клуб пропонує забути про можливість продовження угоди ще на рік. Натомість підписати нову, за схемою 1 плюс 1. Тобто гравець буде у клубі до кінця сезону 2023/24 з можливістю продовження контракту ще на один рік.

Варте уваги Тайм-аут в Саудівській Аравії: Роналду скоріш за все приєднається до Аль-Наср

Плани Мессі

Переговори президента ПСЖ Нассера Аль-Хелайфі та його футбольного радника Луїша Кампуша з Хорхе Мессі, який є батьком та агентом Ліонеля, тривали 4 місяці. Аргентинець може провести в Франції ще 3-4 роки, оскільки він та його сім’я щасливі в Парижі. У Ліонеля в стані ПСЖ є шанс виграти ще один Золотий м’яч, Лігу чемпіонів та єдиний титул, який Мессі ще не підіймав над своєю головою, кубок Франції.

Сторони практично про все домовилися. І про термін контракту, і про зарплату Мессі, яка збільшиться. Також журналіст повідомив, що Барселона, в яку сватали Ліонеля, пропозицій аргентинцю на стіл не висувала. Варіант з МЛС, де разом з ним надіється пограти Серхіо Бускетс, Мессі поки ще не розглядає.