Першими ігровий день відкривали два матчі: Ірландія вдома приймала Уельс, а Казахстан грав проти Албанії. Обидва матчі закінчилися з однаковим рахунком 0:0. Єдина різниця – ірландці догравали матч у меншості після вилучення Маккліна на 84-й хвилині.

До теми: Перемога Люксембургу та Іспанії, поразка України: результати матчів Ліги націй 10 жовтня – відео

Ірландія – Уельс 0:0

Вилучення: Макклін, 84 (Ірландія)

Казахстан – Албанія 0:0

Англія – Бельгія 2:1

Голи: Рашфорд, 39 (пен.), Маунт, 64 – Лукаку, 16 (пен.)

Боснія і Герцеговина – Нідерланди 0:0

Хорватія – Швеція 2:1

Голи: Влашіч, 32, Крамаріч, 84 – Берг, 66

Нападник дортмундської "Боруссії" Ерлінг Холанд оформив хет-трик у ворота збірної Румунії.

Норвегія – Румунія 4:0

Голи: Холанд, 13, 64, 74, Сорлот, 39

Фінляндія – Болгарія 2:0

Голи: Тейлор, 52, Єнсен, 67

Гольову феєрію влаштували збірні Естонії та Північної Македонії, забивши шість голів. За десять хвилин до кінця матчу господарі були попереду з різницею у два голи, але втримати переможний рахунок не зуміли.

Естонія – Північна Македонія 3:3

Голи: Саппінен, 33, 61, Лійвак, 76, (пен.) – Кууск, 3, (авт.), Пандев, 80, Зайков, 88
Нереалізований пенальті: Трайковскі, 67 (Північна Македонія)

Литва – Білорусь 2:2

Голи: Новіковас, 7, Лаукжеміс, 75 – Лисакович, 59, (пен.), Сачивко, 66

Вірменія через бойові дії в Нагірному Карабасі матч Ліги націй була змушена проводити на нейтральному полі – у польському місті Тихи. І зіграла внічию з Грузією. Врятуватися ввід поразки вдалося лише наприкінці матчу.

Вірменія – Грузія 2:2

Голи: Байрамян, 6, Мхітарян, 89, (пен.) – Качарава, 46, Окріашвілі, 74

Польща – Італія 0:0

Ісландія – Данія 0:3

Голи: Сігурйонссон, 45 (авт.), Еріксен, 46, Сков, 61

Франція – Португалія 0:0

Ізраїль – Чехія 1:2

Голи: Захаві, 56 – Абу Хана, 14 (авт.), Видра, 48