Фіорентина – Лех (Познань) 2:3

Голи: Соттіль, 78, Кастровіллі, 90+2 – Соуза, 9, Вельде, 64 (пен), Собєх, 69

Фіорентина в першому матчі перемогла на виїзді 1:4. Але Лех у другому матчі був близьким до того, щоб врятуватися – на 69-й хвилині гравцям польського клубу вдалося забити третій гол, який переводив гру в овертайм.

Варте уваги І це не Польща: збірна України визначилась з місцем проведення гри з Мальтою у кваліфікації Євро

Але втримати перевагу не вдалося. На 78-й хвилині господарі поля скоротили відставання, а вже на другій компенсованій до основного часу хвилину відзначилися ще один раз. Відтак Фіорентина, попри домашню поразку, проходить у півфінал Ліги конференцій.

Фіорентина – Лех відеоогляд

АЗ Алкмар – Андерлехт 2:0

Голи: Павлідіс, 5 (пен.), 14

Бельгійський клуб виграв вдома з рахунком 2:0. Але футболісти АЗ вже на 14-й хвилині домашнього матчу забили двічі у ворота суперника, виконавши завдання-мінімум. Правда більше ні їм, ні їх суперникам забити не вдалося. Тож гра перейшла в овертайм. Але і там було без забитих голів.

Відтак переможця пари довелося визначати в серії пенальті. І там успіх був на стороні господарів поля. Вони забили всі свої спроби. Натомість Вертонген та Сарделла не зуміли переграти з позначки Райяна – голкіпер двічі відбив удари суперника та вивів свою команду в півфінал Ліги конференцій.

АЗ – Андерлехт відеоогляд

Вест Хем – Гент 4:1

Голи: Антоніо, 37, 63, Лукас, 55, Райс, 58 – Куйперс, 26

Вест Хем не мав особливих проблем у матчі з Гентом, забивши супернику одразу чотири голи. Ключовими в матчі стали вісім хвилин у другому таймі, коли "молотобійцям" і вдалося відзначитися тричі, остаточно знявши питання про переможця матчу та команди, яка вийде у півфінал.

Вест Хем – Гент відеоогляд

Ніцца – Базель 1:2 (після додаткового часу)

Голи: Лаборд, 9 – Огюстен, 86, Касім, 98

Перший матч між командами закінчився внічию 2:2. 90 хвилин і другого матчу обом командам виявилося недостатньо, щоб виявити переможця – 1:1. Тож Ніцца та Базель були змушені зіграти овертайм. Але до серії пенальті вже не дотягнули – гол Касіма приніс перемогу швейцарському клубу, а з ним і путівку в півфінал турніру.