На стадії плей-оф Ліги конференцій Україна залишилася без свого представника. Луганська Зоря не зуміла пробитися до весняної частини турніру, припинивши боротьбу на груповому етапі, повідомляє 24 Канал.

Гол Родрігеша не допоміг любителям "хароших рускіх"

Серед восьми поєдинків 1/16 фіналу Ліги конференцій привертав увагу матч в австрійському Граці, де місцевий Штурм приймав любителів пограти спаринги з росіянами команду Слован. Гра відбулася за повної переваги господарів поля, які забили чотири голи чемпіону Словаччини. Суперники зуміли відповісти лише одним – його забив скандальний динамівець Родрігеш. За 12 хвилин до завершення основного часу Слован залишився у меншості. Лише диво може завадити Штурму не потрапити до 1/8 фіналу Ліги конференцій.

Бойовим видався поєдинок між норвезьким Мольде та польською Легією. Ще у першому таймі господарі поля забезпечили собі комфортну перевагу у три м'ячі. Проте у другій половині зустрічі "легіонери" зуміли відігратися, забивши два голи. Тож доля путівки у цьому протистоянні вирішиться у матчі-відповіді.

Фантастичний камбек здійснили футболісти Аяксу, які врятувалися від поразки у поєдинку з Буде-Глімт (2:2). До 90-ї хвилини поєдинку норвежці завдяки дублю Гренбека зберігали перевагу у два м'ячі. Проте у компенсований час Аякс зумів вирвати нічию. Вирішальний гол на 90+7 хвилині забив Бергейс.

Штурм – Слован Братислава 4:1

Голи: Бірет, 4, Станкович, 27, Кітеїшвілі, 64 (з пен.), Камара, 90+1 – Родрігеш, 8

Аякс – Буде-Глімт 2:2

Голи: ван ден Боомен, 90+2 (з пен.), Бергейс, 90+7 – Гренбек, 16, 64

Бетіс – Динамо Загреб 0:1

Гол: Петкович, 76

Маккабі Хайфа – Гент 1:0

Гол: П'єрро, 67

Серветт – Лудогорець 0:0