В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів вийшли 16 команди. 8 переможців груп потрапили до числа сіяних (відтак не зможуть зіграти один проти одного на цій стадії турніру). До несіяних потрапили 8 команд, які посіли другі місця у своїх групах.

Варте уваги Трансфер Мудрика може принести більше: скільки заробив Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів

Під час жеребкування в суперники не могли випасти клуби з однієї країни, а також команди, які грали на груповій стадії. Таким чином для іспанського Реала єдиним обмеженням став німецький РБ Лейпциг, з яким вони грали в групі. А от для німецької Баварії – Айнтрахт, Боруссія (Дортмунд), РБ Лейпциг та італійський Інтер.

• ПСЖ – Баварія

В 1/8 фіналу команди зіграють по два матчі – вдома та на виїзді. Сіяні команди другий поєдинок проведуть на домашньому стадіоні.

Перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудуться 14, 15, 21 та 22 лютого 2023 року. Матчі-відповіді заплановані на 7, 8, 14 та 15 березня. В кожен з цих днів відбудеться по два матчі, в залежності від жеребкування. Всі матчі розпочинатимуться о 22:00.

Варто нагадати, що в цьому сезоні в єврокубках не діє правило виїздного голу. Тому якщо за підсумками двох матчів рахунок між командами буде рівний, то вони гратимуть додатковий час.

Переможці пар вийдуть у чвертьфінал. 17 березня відбудеться церемонія жеребкування. Вона визначить пари чвертьфіналу, а також півфіналу та фіналу.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 10 червня на "Олімпійському стадіоні Ататюрка" в Стамбулі. Саме тут відбувся фінал 2005 року, в якому Ліверпуль переміг Мілан.