Вдруге не спрацювало: захисник Реала дав неправильну підказку Луніну перед пенальті Баварії

1 травня 2024, 09:35

Баварія та Реал розійшлись миром у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів-2023/2024. Два із чотирьох голів були забиті із пенальті.

У першому таймі команди на обох забили лише один гол, який на 24-й хвилині оформив Вінісіус Жуніор після розкішної передачі від Тоні Крооса. На перерву футболісти Реала пішли із мінімальною перевагою у рахунку 0:1, пише 24 Канал.

Варто дізнатись Чи більше, аніж у Ноєра: яку оцінку отримав Лунін за півфінал Ліги чемпіонів проти Баварії

Кейн обхитрував Луніна та Рюдігера

У другій частині гри команди подарували ще три результативні удари. За чотири хвилини Баварія не лише зрівняла цифри на табло (забив Сане), а й повела у рахунку після реалізованого пенальті від Гаррі Кейна. Англієць розвів м'яч і Луніна по різних кутах воріт.

Цікаво, що перед виконанням пенальті Лунін отримав пораду від захисника Реала Антоніо Рюдігера. Але цього разу підказка не спрацювала. Андрій кинувся у правий кут, а нападник Баварії робив у протилежний.

Рюдігер зробив невірну підказку Луніну перед пенальті Баварії / Скриншот із трансляції

Нагадаємо, що Рюдігер вже успішно підказував українському голкіперу у серії післяматчевих пенальті у чвертьфіналі Ліги чемпіонів-2023/2024 проти МанСіті. Тоді німець пальцем показував українцю, у який кут слід реагувати на удар Матео Ковачича. Ця підказка була вдалою. Лунін парирував 11-метровий від хорвата.

Однак Реалу вдалось врятуватись. Родріго заробив пенальті, який вдало реалізував Вінісіус, який оформив дубль у ворота Ноєра. Мануель теж взагалі не вгадав напрямок удару бразильця із 11 метрів.

Відзначимо! Для Луніна матч проти Баварії став 29- проведеним у поточному сезоні-2023/2024 – 27 пропущених голів та 12 "сухих" поєдинків.

Попри це нічия 2:2 у Мюнхені є хорошим результатом для мадридського клубу, який матч-відповідь зіграє вдома. До слова, друга зустріч між Реалом та Баварією, як визначить фіналіста ЛЧ, відбудеться 8 травня (початок о 22:00).