Поєдинок розпочався із проблем з електропостачанням на стадіоні "Елланд Роуд". Це позначилося на роботі апаратури та стало причиною вимушеної паузи у 40 хвилин, пише 24 канал.

Варте уваги Успішне Ель Класико для Луніна: Реал впевнено переграв Барселону – відео голів

Лідс Юнайтед – Арсенал 0:1

Гол: Сака, 35

На 35-й хвилині лондонський клуб вийшов вперед. Мартін Едегор віддав розрізну передачу на Букайо Сака, який розстріляв ворота Ілана Мельє.

Вже у другій половині матчу можна було побачити агресивну гру господарів. Лідс мав безліч моментів відповісти "канонірам".

Прикрим моментом для господарів було нереалізований пенальті у виконанні Патріка Бемфорда.

Попри тотальне домінування Лідса у другому таймі Арсеналу вже ж таки вдалося здобути мінімальну перемогу – 0:1.

Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко у матчі з Лідсом участі не брав.