Команди обмінювались гольовими ударами протягом обох таймів. Перша частина зустрічі закінчилась з рахунком 1:1. Левен та Кортрейк потішили своїх фанатів м'ячами, пише 24 канал.

Варто побачити Яремчук підвів Брюгге у відповідальний момент, відзначившись диким промахом: відео фейлу

Герой матчу

На 51-й хвилині за справу взявся правий захисник Кортрейка з України Олексій Сич. Українець вивів гостей уперед 1:2. Сич забив свій дебютний м'яч за бельгійський клуб, а також асистував партнеру по команді під час першого взяття воріт Левена.

Одразу після свого м'яча отримав жовту картку.

У другому таймі обидві команди обмінялись голами, а Кортрейк переміг з рахунком 2:3. Важлива перемога для клубу Сича, яка дозволила йому вийти із зони вильоту. Тепер команда українського захисника посідає 15-те місце, маючи у своєму активі 18 очок. До зони аутсайдерів зовсім нічого – лише один бал.

Відзначимо, що Кортрейк вирвав три очки у Левена вже на другій компенсованій хвилині до матчу.

Що відомо про Олексія Сича у футболці Кортрейка

• 6 вересня 2022 року Кортрейк орендував у львівського Руха Олексія Сича до 30 червня 2023 року. У контракті оренди є пункт викупу футболіста.
  • За нову команду захисник провів 13 матчів, у яких забив один гол та віддав дві результативні передачі.
  • Загалом у сезоні-2022/2023 вже провів у складі двох клубів 16 поєдинків (1 гол та 2 асисти).