Джерело: 24 канал

Вашингтон зазнав 11-ї поразки у сезоні – 124:106. Гості змогли залишити за собою лише третю чверть – 30:35. У всіх інших перемагали баскетболісти Нью-Орлеана – 35:18, 29:27 та 30:26 відповідно.

До теми Потужний дебют Леня не допоміг Вашингтону уникнути поразки в НБА: відео

Непоганий матч Леня

Свій шанс у матчі за Вашингтон отримав і українець Олексій Лень. Баскетболіст провів на майданчику 19 хвилин та 29 секунд. За цей час набрав 8 очок, зробив 4 підбирання, 4 передачі, 2 перехоплення та 1 блок-шот. Також українець запам'ятався у грі 1-ю втратою та 6 персональними фолами.

Вашингтон після матчу продовжує перебувати на дні таблиці Східної конференції. Клуб Леня у новому сезоні здобув лише 3 перемоги при 11 поразках. Нью-Орлеан теж не хапає зірок – передостання 14-та сходинка у Західній конференції.

• Лень лише нещодавно приєднався до Вашингтона. Українцю несподівано вказали на двері у Торонто лише після 7 матчів у футболці Репторс. Вже за декілька днів 23 січня Олексій підписав контракт з новим клубом, але деталі угоди не повідомляються. Попередньо Олексій повинен був затриматись тут на рік. Вашингтон став вже 5-м клубом для баскетболіста з України в НБА.
  • У середньому показники Леня в сезоні склали 2,3 очка, 1,6 підбору за 10,9 хвилини на майданчику.