Гданська Лехія веде боротьбу за повернення до Екстракляси. У матчі 20-го туру другого дивізіону Польщі "біло-зелені" перемогли плоцьку Віслу з рахунком 3:1, пише 24 Канал.

У стартовому складі Лехії вийшло одразу три українці: голкіпер Богдан Сарнавський, хавбек Іван Желізко та вінгер Максим Хлань. Саме колишній гравець Карпат та Зорі став героєм поєдинку.

На 15-й хвилині матчу уродженець Житомира віддав пас на форварда Томаша Бочека, який відправив перший м'яч до сітки воріт Вісли.

Відео асисту Хланя

На цьому 21-річний вінгер не зупинився. За 15 хвилин до завершення першого тайму Максим відгукнувся на простріл партнера та за допомогою рикошету забив другий гол у ворота суперника.

Відео голу Хланя

У другому таймі команди обмінялися забитими голами. Тож матч завершився з рахунком 3:1 на користь Лехії. В турнірній таблиці клуб з Гданська йде на третьому місці.