Завершення епохи легенди

Останнім часом Михайло Кополовець поєднував кар'єру футболіста та спортивного директора дебютанта УПЛ. Тепер 37-річний півзахисник прийняв рішення зосередитися на роботі функціонера.

Оце так Проти президента футбольного клубу Минай Пересоляка ввели санкції РНБО

Не виключено, що на його рішення трохи повпливала відставка Василя Кобіна з містка головного тренера Минаю. Зараз команду тренує Микола Цимбал.

Кополовець пояснив своє рішення тим, що зараз клубу потрібно набирати очки, щоб вибратись з підвалин таблиці та не вилетіти знову у Першу лігу України. Тепер він зосередиться виключно на роботі спортивного директора.

У цьому сезоні легендарний футболіст вийшов у футболці Минаю лише в одній грі проти київського Динамо. Михайло провів на полі 19 хвилин. Результативними діями не відзначився. Вперше прийшов у структуру Минаю у серпні 2016 року у статусі гравця.

  • Кополовець – вихованець ужгородського футболу. Найуспішнішу кар'єру Кополовець провів у львівських Карпатах, з якими грав у Лізі Європи. "Левам" віддав понад 7 років своєї ігрової кар'єри. Також виступав за Закарпаття, Говерлу, білоруську Белшину і німецький Айнхайт.
  • В українському чемпіонаті Кополовець зіграв у 155 матчах, в яких відзначився 6 голами.