Повернення легенди

Один із найкращих воротарів в історії футболу взяв участь у товариському спарингу проти Бохума. Парма мінімально обіграла німецький клуб (1:0). Джанлуїджі Буффон жодного разу не виймав м'яч із сітки власних володінь.

Цікаво дізнатись Символічна збірна найдорожчих футболістів Олімпіади-2020 у Токіо

43-річний воротар провів на футбольному полі один тайм та був замінений по перерві. Італійський страж воріт виклав світлини з матчу та коротко прокоментував свою участь у зустрічі.

7339 днів по тому,
– написав Буффон.

• 17 червня Парма оголосила про повернення у команду досвідченого голкіпера. Буффон розпочав професійну футбольну кар'єру якраз у цьому скромному клубі. За "хрестоносців" він виступав з 1994 по 2001 роки.
  • Перейшов Джанлуїджі після виступів за ПСЖ. У сезоні-2020/2021 футболіст провів 14 матчів в усіх турнірах, у яких пропустив 9 голів та 6 поєдинків відіграв на нуль.