Що хотіли, те і мають

Повномасштабне вторгнення росії в Україну негативно вплинула на російський спорт. Більшість топових брендів розірвала з ворожою країною усі зв'язки та вийшли з їх ринку.

Читайте також Кожен з нас є сміливим, перебуває на своєму місці та робить усе для перемоги, – Юлія Левченко

Олімпійська чемпіонка у Токіо-2020 марія ласіцкене знову проявила своє невдоволення. В інтерв'ю пропагандистському порталу легкоатлетка звинуватила топовий спортивний бренд Nike у тому, що він не виконує свої обов'язки, які були прописані у контракті про співпрацю.

ласіцкене розповіла, що ще з 2019-го року виступає на змаганнях в одній і ті й же формі. На екіпіруванні вже з'явились дірки від шпильок, які з часом стають лише більшими. Стрибунка у висоту ще має надію у тому, що Nike відправить російським спортсменам нову форму.

Я сподіваюся, що Nike таки згадає, що в Росії залишилися спортсмени і нам потрібне сучасне екіпірування. Будемо думати з менеджером, як отримати його. Я вже третій рік стрибаю на змаганнях в одній і тій самій формі чемпіонки світу 2019 року. Я на неї подивилася, в одному місці все вже в дірках від шпильок. І дірки стають все більшими. А зараз вийшла вже нова форма, яку я, олімпійська чемпіонка, навіть жодного разу не бачила,
– сказала ласіцкене.

Нагадаємо, що після Ярослава Магучіх отримала цілу гору критики після обіймів із ласіцкене після Олімпійських ігор-2020.

Усі навколо ласіцкене винні. Раніше марія звернулась до очільника Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха, звинувативши МОК у "боягузтві" через спортивні санкції до російських атлетів.