Інцидент виник після зустрічі між Ельче та Бетісом, який завершився перемогою команди з Севільї з рахунком 2:3. Такий результат та ключові рішення арбітра поєдинка зіпсували "зелено-смугастим" їхній ювілей.

Варте уваги Мессі взяли за горло на тренуванні ПСЖ напередодні матчу з клубом Маліновського

Загострене відчуття справедливості

Ельче, який посідає останню позицію в Ла Лізі, несподівано забив два швидких гола Бетісу, який претендує на зону ЛЧ. Та згодом команда з Севільї відіграла три м'ячі, які переплітались з ключовими рішення арбітра матчу Хосе Іглесіаса Вільянуеви – три червоні картки Ельче, три пенальті та ще й незафіксований офсайд гравця Бетіса.

Після насиченого на емоції та події матчу, представники Ельче вимагали від суддійства поваги та справедливого ставлення. Хоча й керівництво "зелено-смугастих" зробило це далеко в неадекватній формі. Суддів поєдинка агресивно переслідували власник клуба Крістіан Брагарнік, спортивний директор Серхіо Мантекон і генеральний директор Педро Шинокка, які на місці хотіли розібратись з арбітрами. Самосуду завадила тільки поліція. Головний арбітр матчу Вільянуева згодом у рапорті описав ситуацію.

Після того, як ми увійшли в тунель після закінчення гри, до мого помічника рвався Серхіо Мантекон. Він кричав: "Ви негідники, сучі діти!". Мантекон намагався пробитися до нас, кілька разів провокував працівників поліції. Те саме робив Педро Шинокка і підносив до наших облич свій телефон: "Я записую тебе, сучий сину". Біля дверей нашої роздягальні стояв пан Крістіан Брагарнік і звернувся до арбітражної бригади з такими словами: "Ви звідси не підете",
– написав арбітр.

Ельче цього сезону

  • Команда посідає останнє 20-е місце у чемпіонаті Іспанії. "Зелено-смугасті" у своєму активі мають тільки 9 очок, відстаючи від рятівної зони на 13 пунктів.
  • Ельче вилетів з Кубка Іспанії ще на стадії 1/16 фіналу. "Зелено-смугасті" поступилися останньому місцю третього за силою дивізіону Іспанії Суеті з рахунком 1:0.