З другого місця гонку розпочне гонщик Red Bull Макс Ферстаппен. Третім стартуватиме Серхіо Перес з Racing Piint. Про це повідомляє 24 канал.

Варте уваги Пілоти Формули-1 проїхалися на болідах вулицями Стамбула і перетнули Босфор: вражаюче відео

Хід кваліфікації

Початок кваліфікації виявився цікавим, адже втрутилася небесна канцелярія. Через сильний дощ гонщики банально вилітали за межі траси і не могли продемонструвати швидке коло.

Усе нагадувало більше ходьбу п'яних на льоду, а не кваліфікацію Формули-1. У підсумку дирекція гонки вирішила зупинити кваліфікацію, яка майже через годину була відновлена.

За три хвилини до кінця кваліфікації Ромен Грожан вилетів з траси й сесію знову зупинили. Після другого відновлення кваліфікації за межами наступного сегмента опинилися Кевін Магнуссен, Данил Кв'ят, Грожан та Ніколс Латіфі.

Прорив Alfa Romeo і провал Ferrari

У другому сегменті асфальт був більш сприятливим для швидких кіл, тому обійшлося без аварій. У топ-10 сенсаційно не потрапили обидва McLaren і Ferrari та П'єр Гаслі з Alpha Tauri.

Натомість вперше в останній сегмент кваліфікації пройшли обидва пілоти Alfa Romeo – Кімі Ряйкконен та Антоніо Джовінацці.

В останній частині кваліфікації погода дозволила гонщикам змінити дощову гуму на проміжну. У підсумку найшвидшим виявився Ленс Стролл, який вперше виграв поул.

Результати кваліфікації

  1. Стролл
  2. Ферстаппен
  3. Перес
  4. Албон
  5. Ріккардо
  6. Хемілтон
  7. Окон
  8. Ряйкконен
  9. Боттас
  10. Джовінацці