17 грудня у німецькому Рупольдингу чоловічою гонкою переслідування завершилася програма п'ятого етапу Кубка світу з біатлону. У гонці взяли участь 60 найкращих біатлоністів світу за підсумками спринту, пише 24 Канал.

Очки до загального заліку набрав лише Насико

Найкращим у складі збірної України став Денис Насико, який з двома промахами в пасиві фінішував 37-м. Решта "синьо-жовтих" фінішували за межами залікової зони.

Артем Тищенко завершив гонку 43-м, Тарас Лесюк посів 49 місце, а Віталій Мандзин став лише 52-м. Жодному з чотирьох українців не вдалося обійтися без штрафних кіл.

Всі медалі здобули норвезькі біатлоністи. Йоханнес Дале-Шевдаль виграв гонку, Ветле-С’ястад Крістіансен став срібним призером, а Йоганнес-Тінґнес Бьо змушений задовольнитися бронзовою нагородою.